Налаштування діафрагми на стетоскопах 3M™ Littmann®


 • На верхній діаграмі показано режим із легким притисканням

  Зручно переключайтеся між режимами вислуховування високих і низьких частот.

   Налаштовувана діафрагма — винахід 3M, який спрощує аускультацію та підвищує її ефективність. Вона дає змогу чути звуки різних частот, просто змінюючи силу тиску на акустичну головку стетоскопа 3M™ Littmann®.

   Майже всі стетоскопи Littmann оснащено принаймні однією налаштовуваною діафрагмою. (Виключення: електронні, педіатричні моделі та моделі для немовлят) Можливість регулювання діафрагми практично позбавляє необхідності знімати, перевертати та переставляти акустичну головку для вислуховування різних типів звуків.

   У той час як стетоскопи інших виробників потребують відкручування та зміни діафрагми і колокола, стетоскопи Littmann забезпечують вам зручність і простоту.

   Для вислуховування низьких частот злегка притисніть акустичну головку до тіла пацієнта. У цьому положенні мембрану діафрагми підвішено, що дає їй змогу резонувати з низькочастотними звуками.

   Для вислуховування високих частот сильніше притисніть акустичну головку до тіла. Завдяки тиску на акустичну головку рух мембрани діафрагми обмежується. Це блокує (або послаблює) низькочастотні звуки, даючи змогу чути звуки високої частоти.