Вибір професіоналів: Стетоскопи 3M™ Littmann®


 • Крупний план педіатричної сторони стетоскопа 3M Littmann Cardiology III

  Ось що вирізняє стетоскоп Littmann серед інших.

  Кожен стетоскоп Littmann — це поєднання передових галузевих інновацій, технічних рішень, удосконалених матеріалів, точного виробництва, а також стабільно високої якості, яку інші виробники, вочевидь, не в змозі відтворити.

  Результати наших внутрішніх випробувань показали, що моделі стетоскопів окремих виробників дуже відрізняються між собою, що стосується рівня звуку, ваги та якості виробництва. Стетоскопи Littmann сконструйовані із суворим контролем технології виробництва та якості задля жорсткої послідовності. Це означає, що, який би ви не вибрали стетоскоп Littmann, він забезпечуватиме стабільно високу ефективність роботи.

  КЛАСИЧНІ СТЕТОСКОПИ

  КАРДІОЛОГІЧНІ СТЕТОСКОПИ


Від головки до вушних наконечників – ось що вирізняє Littmann серед інших стетоскопів:

 • Круглий блакитний значок головки стетоскопа Littmann і звукових хвиль.

  1. Акустична чутливість усіх стетоскопів висока, але може різнитись залежно від моделі — від загальних медичних оглядів до ретельної аускультаційної діагностики.

 • Круглий блакитний значок налаштовуваної діафрагми стетоскопа Littmann.

  2. Налаштовувані діафрагми – це винахід компанії 3M, який дає змогу прослуховувати звуки різних частот, не змінюючи положення головки.

 • Круглий блакитний значок м’яких вушних наконечників стетоскопа Littmann.

  3. М’які вушні наконечники, що ідеально фіксуються та адаптуються під форму вушного каналу, забезпечують комфорт у використанні та захист від навколишніх шумів. Задля безпеки вони надійно закріплюються на трубках наголів’я.

 • Круглий блакитний значок вушних трубок стетоскопа Littmann.

  4. Регульоване наголів’я легко налаштовується з урахуванням анатомічних особливостей для вашого комфорту. Трубки розташовано під відповідним кутом для комфортної посадки та якісного передавання звуку.

 • Круглий блакитний значок трубки й дуги стетоскопа Littmann.

  5. Інноваційна трубка витриваліша завдяки покращеній стійкості від шкірного жиру, спиртів і плям. Виготовлена без використання натурального латексу та фталатних пластифікаторів.

 • Круглий блакитний значок головки стетоскопа Littmann.

  6. Чутливі головки якісно передають звук, а також стійкі до зовнішніх пошкоджень, подряпин і побутової хімії.

 • Круглий блакитний значок ваг зі стрілкою, яка вказує на малі показники.

  7. Легкий. Littmann – одні з найлегших стетоскопів у медичній практиці. Кожну деталь розроблено надійною та легкою без компромісів у якості звуку.