Боротьба з підробками

Уникайте підробок завдяки офіційним дистриб’юторам 3M™ Littmann®

Адже підробки компрометують результати діагностики. Програма компанії 3M із реєстрації дистриб’юторів, нещодавно поширена на країни Західної Європи, забезпечує справжність придбаного стетоскопа Littmann.

 • Щоб якісно виконувати свою роботу, вам необхідні надійні інструменти. Саме тому найкращий вибір — стетоскопи Littmann від компанії 3M, що стали еталоном взірцевої акустики. Чи достатньо ви уважні до того, де купувати стетоскоп Littmann?

  Інтернет сповнений сайтів, які пропонують стетоскопи Littmann за вигідними цінами – часто на 30–40 відсотків нижчими за рекомендовану роздрібну вартість. Іншим рекламним гачком може бути велика кількість товару в наявності. Усі ми любимо вигідні пропозиції, але якщо вони неправдоподібно вигідні, скоріше за все, вас намагаються ошукати. Інколи продавці пропонують товар за реальною ціною, але натомість ви отримуєте підробку.

  Підробки на перший погляд стають все більш схожими на оригінал. Звичайним користувачам легко прийняти такий виріб за справжній, якщо його упаковано у фірмову коробку, а сам виріб має трубку відповідного кольору, логотип Littmann на діафрагмі, м’які вушні наконечники та буклет з інформацією про товар. На стетоскопі також можуть бути вказані номер партії, серійний номер і фальшиві знаки відповідності. Але наскільки ефективні такі вироби?

  Підробні стетоскопи не забезпечують високі акустичні характеристики та не мають усіх можливостей оригінальної продукції Littmann. Це може позначитись на якості діагностики пацієнтів, оскільки ви не зможете прослухати весь діапазон звуків. Підробки ймовірно будуть виготовлені з невідповідних матеріалів і мати обмежені функції порівняно з оригіналом.

  Тож як перевірити оригінальність стетоскопа Littmann? Купуйте товари лише в авторизованих дистриб’юторів 3M Littmann. У такому випадку ви можете бути впевнені, що купуєте інноваційний стетоскоп із багаторічною історією від компанії 3M.


Додаткові ресурси

 • Сім причин чому професіонали oбирають стетоскопи Littmann.

 • Знайдіть свій бажаний стетоскоп Littmann онлайн або в найближчій крамниці.